Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog ve strojírenství

referenční číslo: 20515 | aktuálnost: 09.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovali jste již s ozubenými koly? Umíte pracovat s technickou dokumentací? Máte vzdělání ve strojírenství a ovládáte technickou angličtinu? Pak nám zašlete svůj životopis!

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Navrhování výrobních postupů a určování technologie pro strojírenskou výrobu
  • Zajišťování technické podpory výroby a technologické změny
  • Specifikace nových nástrojů a zařízení, analýza nově navrhovaných změn
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace s konstruktéry

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost alespoň mírně pokročilé angličtiny
  • Znalost systému CAD - Solid Edge výhodou
  • Zodpovědnost, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • Osobní a profesní růst
  • Možnost 3 dny v měsíci pracovat z domu
  • Týden dovolené navíc
  • Až 3 dny sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství