Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog povrchových úprav (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 34360 | aktuálnost: 13.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti na pozici technologa povrchových úprav? Využíváte technologie jako např. CAA, CCC, kadmiování, chemické frézování, pasivace apod.? Domluvíte se anglicky?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Úspěšná rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Navrhování a tvorba technologických postupů a chemických procesů při výrobě
  • Práce s technologickou dokumentací
  • Kontrola dodržování technologických postupů při povrchových úpravách
  • Řešení problémů v procesu povrchových úprav
  • Určování výrobních podmínek a specifikace materiálu
  • Řešení nápravných a preventivních opatření
  • Spolupráce při auditech pracovišť

Požadujeme

  • VŠ chemického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost čtení v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Kvartální bonusy
  • Dotované závodní stravovaní
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 48 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství