Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog/konstruktér ve strojírenství

referenční číslo: 1607643802 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby ve vývoji, konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů a montážních přípravků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog/konstruktér ve strojírenství.

Co Vás čeká:

  • Vymýšlení nových a vylepšování existujících receptur a technologických postupů
  • Vykonávání dohledu nad dodržováním receptur a technologických postupů
  • Řízení procesu přípravy výroby s cílem eliminovat možné nedostatky
  • Posuzování kvality nových výrobků
  • Navrhování opatření k optimalizaci výrobních procesů
  • Vypracovávání a aktualizování technologické a/nebo výkresové dokumentace
  • Spolupracování při přípravě cenových kalkulací
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Odborná praxe min. 3 roky ve strojní oblasti
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího – slovem i písmem
  • Znalost práce na PC: MS Office, CAD software (Solidworks, ZW3D,…)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost týmové práce, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Pružné myšlení, analytické schopnosti
  • Schopnost jednání s lidmi

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Zkušenosti s návrhem strojních zařízení
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v malém kolektivu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Mzdu 40 – 55 000 Kč dle zkušeností
  • Mimořádné odměny při úspěšném a včasném dokončení projektu
  • Prostor pro osobní rozvoj a seberealizaci
  • Stravování na pracovišti s 60% příspěvkem od zaměstnavatele
  • Chlazené a teplé nápoje
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Liberec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství, konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti