Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - i pro absolventy!

referenční číslo: 44791 | aktuálnost: 20.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vystudovanou VŠ (popř. i SŠ) v oblasti strojírenství, zpracování kovů apod.? Orientujete se výkresech vč. 3D modelování? Chcete se zdokonalovat v oboru, získat praxi, dlouhodobou a také stabilní práci? Pro výrobce kovových a keramických dílů pro různá odvětví průmyslu hledám nového kolegu na pozici Junior technologa - na pozici velmi rádi uvítáme čerstvého absolventa, kterého kompletně zaškolíme a zasvětíme do tajů unikátních technologií, které jinde nenajdete! Pod křídla si Vás vezme zkušený technolog, který Vás provede kolečkem po všech výrobních procesech a postupem času Vám bude předávat know-how a část svých kompetencí! A pokud jste i Vy již zkušeným technologem s praxí, ale láká Vás nový obor, je tato pozice určená i pro Vás! Náplň práce: hlídání výrobních procesů a jejich optimalizace plánování výroby a kooperací tvorba návodek, pracovních postupů práce 50 % v kanceláři, 50 % v provozu dohled nad kvalitou, určování postupů měření a kontroly kvality komunikace napříč odděleními (konstrukce, výroba, údržba) práce s výkresy (zejména 3D)

Požadujeme

SŠ/VŠ technického zaměření (metalurgie, materiálové inženýrství, strojírenství apod.) znalost struktury i vlastností kovů AJ na úrovni porozumění a základní komunikace orientace v dokumentaci (čtení výkresů) komunikační dovednosti schopnost a ochota se učit technické myšlení a logické uvažování

Nabízíme

stabilní práci s dlouhodobou perspektivou v rodinném prostředí možnost zaučení i pro absolventy, podpora dalšího studia kvartální odměny 13. plat 4 týdny dovolené + 3 sick days stravenkový paušál pro věrné zaměstnance příspěvek na dovolenou Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl