Typ nabídky

Technolog, dobré platové podmínky

referenční číslo: 40769 | aktuálnost: 15.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou domácích spotřebičů, hledáme šikovného technologa.
provozní podpora výroby úpravy a tvorba technologických postupů optimalizace stávajících technologií a procesů automatizace a snižování nákladů spolupráce s konstrukcí, logistikou, kontrolou, expedicí a mistry výroby

Požadujeme

 SŠ/VŠ strojního nebo technického zaměření  praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě AJ na komunikativní úrovni  znalost práce na PC  samostatnost, schopnost vést a pracovat v týmu  řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

 nástupní mzda dle zkušeností uchazeče  flexibilní pracovní doba  férový přístup a zázemí stabilní výrobní společnosti  25 dní dovolené + další nadstandartní dny volna dle platné kolektivní smlouvy  dotované závodní stravování  příspěvek na penzijní připojištění až do výše 1000 Kč/měsíčně  příspěvek na ozdravný program až do výše 2000 Kč/ročně  odměna na dovolenou a na Vánoce a další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl