Typ nabídky

Minimální mzda

Technik vodní elektrárny

referenční číslo: 42345 | aktuálnost: 02.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu elektrotechniků přijmeme další posilu.
Odstranění poruch, provádění běžných oprav a prohlídek na zařízení VN, NN vodní elektrárny Údržba dalších zařízení (Francisovy a Kaplanovy turbíny, převodovky, hydraulický systém apod.) a na hydrotechnických stavebních částech  Manipulace a obsluha zařízení ve spolupráci s centrálním dispečinkem dle manipulačních řádů vodní elektrárny Dodržování místních provozních a bezpečnostních předpisů a dokumentů Udržování a kontrola pracovních a ochranných pomůcek a ručního nářadí Plnění úkolů v oblasti BOZP, ochrany životního prostředí, požární ochrany a ostrahy týkající se objektů vodní elektrárny

Požadujeme

Vyučení v elektro oboru  Platná vyhláška č. 50/78 Sb. , min. §6  Znalost obsluhy a údržby vodních elektráren a rozvodných zařízení, případně jiných energetických zařízení  Odpovědnost, preciznost a samostatnost Časová flexibilita pro potřeby občasné pohotovosti ŘP sk. B - aktivní řidič Ochota práce ve směnném provozu - 8 hod. / 12 hod. (po - ne)

Nabízíme

Dlouhodobé, stabilní pracovní uplatnění  Motivační platové ohodnocení - fixní mzda + 20 % bonus 13. plat 5 týdnů dovolené  Příspěvek na stravné Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na kulturu, sport a zdraví ve formě cafeterie Odborné vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika