Typ nabídky

Minimální mzda

Technik/strojník (nástup 32.000kč)

referenční číslo: 39560 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Už tě nebaví stále procházet inzeráty a hledat ideální zaměstnání? Chceš práci, se kterou příjemně skloubíš i volný čas a přitom bude skvěle finančně ohodnocena? Nechceš být pouze "dělníkem" ale chceš i ty svými zkušenostmi se podílet na novelizaci výroby? Máme pro tebe skvělou pracovní nabídku, kde budeš mít i příležitost kariérního růstu! Stačí odeslat své zkušenosti a kontakt a my už se s vámi spojíme! Zkuste to!

Náplň práce

  • Řízení technologických zařízení
  • Jednoduchá příprava chemických preparátů
  • Provádět výstupní kontrolu
  • Pracovat s řídícími systémy

Požadujeme

  • Ochotu pracovat na směny
  • Aktivní přístup k práci
  • Výuční list/maturitu
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • Plat minimálně 28.000,-Kč
  • Příležitost kariérního růstu
  • Bonus za nástup
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned, nebo dle domluvy
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • A další a další - povíme na pohovoru
  • Lokalita: Hošťka

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Automobilový průmysl