Typ nabídky

Minimální mzda

Technik elektroúdržby

referenční číslo: 63f5e43abb02c16fbe042725 | aktuálnost: 17.08.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho významného klienta z Prostějova hledáme kolegu do týmu údržby.

Náplň práce

  • provádění oprav strojů, montážních stanic a dalších zařízení
  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • zajištění náhradních dílů
  • podpora externím dodavatelům v otázkách údržby
  • práce v třísměnném režimu

Požadujeme

  • schopnost číst technické výkresy a manuály zařízení
  • vyučení s maturitou nebo SŠ vzdělání v technickém nebo elektro oboru
  • kvalifikace pracovníka v elektrotechnice dle vyhlášky 50 § 6 či vyšší
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • základní znalost práce s MS Office (Word, Excel)

Výhodou bude, pokud budete mít...

  • zkušenosti se vstřikolisy

Nabízíme

  • propracovaný zaškolovací plán
  • přátelské kolegy napříč celou firmou
  • ochotu investovat čas, energii i peníze do vašeho dalšího rozvoje, zároveň se však učit od vás
  • mzdu odpovídající délce Vaší praxe s výhledem postupného růstu (až 36 000 Kč juniorní zájemci, až 42 000 Kč seniorní zájemci)
  • příplatky za pohotovost cca 1000 Kč/měsíc
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč (55% přispívá zaměstnavatel)
  • měsíční flexipasy v hodnotě 500,- Kč
  • roční flexipasy v hodnotě 1000,- Kč
  • hrazené firemní akce
  • autobusová doprava do zaměstnání (linka Prostějov a Přerov)
  • varibilní složka 500,- Kč/měsíc (vyplácena 1x ročně, kumulativně, dle zaměstnancovy docházky)
  • příplatky (5% odpolední, 10% noční, 50% víkend, 25% přesčas, 100% státní svátek)
  • možnost nadpracovat si hodiny a čerpat je v průběhu kalendářního roku ve formě náhradního volna
  • smlouva na dobu určitou (1 rok), zkušební doba 3 měsíce
  • HPP

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování