Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro specialista -junior (až 40.000 Kč)

referenční číslo: 32339 | aktuálnost: 22.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Tě elektro a jemná montérská elektro práce? Jsi absolvent a hledáš možnost profesního růstu ve stabilně rostoucí firmě? Pokud máš platnou vyhlášku 50, komunikuješ anglicky a máš dobré teoretické základy ze školy, pak jsi náš člověk!
Pošli mi svoje CV a spojíme se pro více info k pozici!

Náplň práce

  • Montáže a testy špičkové elektro techniky
  • Možnost profesního růstu a spolupráce s kolegy v zahraničí
  • Možnost cestovat a navštěvovat pobočky v zahraničí

Požadujeme

  • Min. SOU elektro
  • Min. Vyhlášku č. 50/78 Sb. §6 nebo nárok
  • Baví tě elektro a práce s elektronikou
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Start kariéry pro absolventy!
  • Pracovní doba se dá přizpůsobit a práce na 1 směnu!
  • Práce v mezinárodní firmě s možností profesního růstu
  • Rozvojové a jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké benefity a různé akce
  • Místo práce: Brno

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika