Typ nabídky

Minimální mzda

Technický supervizor automatizované linky

referenční číslo: 40602 | aktuálnost: 03.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme skvělou příležitost pro nadšence v oblasti automatizace s pokročilou znalostí angličtiny, kteří by rádi pracovali ve společnosti zabývající se výrobou nábytku, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců.
Spolupráce na implementaci nové, automatizované výrobní linky Následné řízení a dozor nad správným chodem linky Přebírání hlášení o kolizích od mistra strojovny Řešení operativních kolizí, řešení náhradních postupů vzniklých kolizemi Komunikace s německým dodavatelem v případě servisu, oprav atd. Úzká spolupráce s plánováním výroby a dalšími odděleními

Požadujeme

Středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, případně elektro Praxe na relevantní pozici v automatizované výrobě Dobrá znalost CNC strojů Aktivní znalost anglického, případně německého jazyka Velmi dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

Atraktivní měsíční mzdu 50-70.000 Kč hrubého + 13. plat Kompletní zaškolení, částečně ve stávající výrobě a částečně u dodavatele v Německu Moderní kanceláře a zcela nové výrobní prostory přímo v Praze Příspěvek na ubytování pro mimopražské kandidáty Týden placené dovolené navíc Stravenky a výborné obědy ve firemní kantýně Multisport karta Možnost jazykových kurzů Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl