Typ nabídky

Minimální mzda

Technický referent s AJ

referenční číslo: 11-1-400297 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte praxi na pozici technického referenta? Baví Vás práce s databázemi a zákaznickými portály? Orientujete se v technické a výkresové dokumentaci? Nebojíte se komunikace v anglickém (případně německém) jazyce? Skvělé, pak hledáme právě Vás!

Co budete mít na pozici TECHNICKÝ REFERENT na starosti?

- vytváření technické dokumentace, PDM listů, kusovníků
- práce v databázi pro CAD data a dokumenty
- správa zákaznických dat ze zákaznických serverů KVS/CONNECT, P-DMU, Smaragd, atp.
- distribuce konstrukčních dat
- podpora konstruktérů
- úzká spolupráce s vývojovým týmem

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- orientace v technické a výkresové dokumentace (CAD)
- znalost práce v MS Office
- znalost SAP

Nabízíme

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- možnost Homeoffice
- příspěvek na penzijní spoření

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Mladá Boleslav, Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj, Česká republika

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní