Typ nabídky

Minimální mzda

Technický manažer

referenční číslo: 40923 | aktuálnost: 23.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme technicky zdatného kandidáta, který zajistí správu budov, údržbu, procesní inženýrství a nové i stávající strategické projekty a investice. Kromě praktických zkušeností se neobejdete bez znalosti angličtiny a němčiny (alespoň jeden jazyk na pokročilé úrovni).
Odpovědnost za správu budov, stavební služby, technologické vybavení, údržbu a vedení potřebné dokumentace  Řízení oddělení údržby, výroby nástrojů a procesního inženýrství Dodržování postupů práce v souladu s certifikací IATF 16949, ochrany životního prostředí 140001, PO, revize Energetický management Zodpovědnost za rozpočet a realizaci strategických projektů  Vykonávání schvalovacích řízení s úřady a externími poskytovateli služeb Vedení procesu neustálého zlepšování Příprava a účast na auditech  Reporting vedoucímu závodu

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání nejlépe technického směru  Zkušenosti s vedením technického oddělení, údržby a výroby nástrojů (automotive výhodou) Manažerské zkušenosti, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti Znalosti v oblasti podnikového managementu Zkušenosti s řízením investičních projektů správy budov, technologických zařízení a výrobních procesů Znalost obou jazyků - anglického i německého (min. B2 u jednoho jazyka)   ŘP sk. B

Nabízíme

Pracovní pozici v Top managementu stále rostoucí společnosti Platové ohodnocení odpovídající dané pozici  Služební automobil 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Příspěvek na stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl, Management