Typ nabídky

Minimální mzda

Technický manažer

referenční číslo: 39822 | aktuálnost: 11.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro automotive společnost sídlící na Náchodsku hledám kandidáty na pozici Technického ředitele! Jedná se o pozici v nejvyšším managementu, která postupně přebere řízení strategických oddělení a bude spojkou mezi skvěle fungujícími a dlouholetými vědoucími jednotlivých oddělení a ředitelem závodu. Ideální kandidát je technicky zdatný, zkušený ve strategickém řízení a vedení lidí, přísný a zároveň diplomatický, inovativní a hlavně používá selský rozum! Náplň práce: vedení technického úseku (technologie a vývoj), nástrojárny, konstrukce a údržby (postupné přebírání) budete mezičlánkem mezi vedoucími jednotlivých úseků a ředitelem závodu zodpovědnost za technickou a technologickou přípravu nových projektů plánování investic spolupráce v rámci ostatních závodů ve světě

Požadujeme

technické vzdělání (SŠ/VŠ) zkušenosti s řízením technických oddělení (konstrukce, technologie, vývoj) analytické myšlení, schopnost hledat řešení technické znalosti doplněné logickým uvažovaním a selským rozumem AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

samostatnou pozici a zodpovědnou pozici osobní i profesní růst zajímavé bonusy a benefity 5 týdnů dovolené + 12 dnů volna navíc příspěvek na stravování i na volnočasové aktivity a další...   Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte mě kontaktovat, popř. rovnou zašlete životopis přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management