Typ nabídky

Minimální mzda

Technický editor

referenční číslo: 39258 | aktuálnost: 16.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vztah k práci s technickou dokumentací? Baví tě práce s grafickými programy , jsi pečlivý s důrazem na detail? Máš alespoň základní povědomí o práci s grafickými a editačním programy typu Corel, InDesign nebo Ilustrator? Máš technické oko a zajímala by tě tvorba technické dokumentace? Pak se neváhej ozvat a pošli CV!

Náplň práce

  • Práce s grafickými programy
  • Tvorba grafických strojních dokumentací
  • Důslednost a přesnost
  • Detailní práce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Angličtina slovem i písmem
  • Zájem o tvorbu technické dokumentace
  • Základní znalost grafických programů (např. Ilustrátor, InDesign, Corel)

Nabízíme

  • Zajímavá práce se strojní dokumentací
  • Možnost občasného Home office a flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na pojištění
  • Výhodný mobilní tarif
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dotované stravování
  • Místo práce: Ústí nad Orlicí

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, IT - vývoj aplikací a systémů, Média, polygrafie