Typ nabídky

Minimální mzda

Technicko-administrativní referent (od 30.000 Kč)

referenční číslo: 37542 | aktuálnost: 06.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vzdělání technického směru a domluvíš se bez problému anglicky nebo německy? Jsi komunikativní a ochotný se naučit spoustu nových věcí? Tak neváhejte a zšlete Váš životopis!

Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ REFERENT (od 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace s výrobou a dalšími odděleními
  • Zákaznický a poradenský servis
  • Koordinace zakázek
  • Administrativa spojená s výrobou
  • Komunikace se zákazníky ze zahraničí

Požadujeme

  • Min. SŠ s maturitou
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • TVýhodou je technická orientace
  • Znalost práce na PC (zejména MS Office)
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Vysoké odměny a prémie
  • Mzdu respektující zkušenosti a vzdělání
  • Příspěvek na penzijko :)
  • Příspěvek na stravu
  • A mnoho dalších ...
  • Místo výkonu práce: 10 km od Sezemic
  • Nástup možný ihned

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Strojírenství