Typ nabídky

Minimální mzda

Technical trainee - absolvent sš/vš (30-32.000 Kč)

referenční číslo: 39501 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme absolventy SŠ/VŠ strojní/elektro do úspěšné výrobní společnosti! naším cílem je rozvoj kandidáta na budoucí technické pozice. V rámci trainee programu se uchazeč naučí a získá zkušenosti ve vybraných technických odděleních. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Nadnárodní rostoucí společnost hledá posily do svého týmu na pozici: TECHNICAL TRAINEE - ABSOLVENT SŠ/VŠ (30-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Získání praxe ve výrobě/engineeringu/automatizace
  • Seberealizace a rozvoj dovedností
  • Podílení se na nových projektech
  • Návrhy inovací a postupů v technologii výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor: elektro/automatizace/strojírenství
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Schopnost komunikovat a organizovat
  • Práci v týmu

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu v rozvoji - jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvek za dopravu
  • Rozvoj a prostor pro seberealizaci
  • Získání praxe se specialisty v oboru
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství