Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader technologů (75-85.000 Kč) - Praha-východ

referenční číslo: 37937 | aktuálnost: 18.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o automatizaci a robotizaci ve výrobě? Máte zkušenost s vedením technologů a PLC specialistů? Chcete nastavovat technologické standardy výrobních linek?

Pak hledáme právě vás!

Celosvětová výrobní společnost přijme do svého týmu:

TEAM LEADER TECHNOLOGŮ (75-85.000 Kč) - Praha-východ

Náplň práce

  • Vedení technologického týmu
  • Tvorba standardů pro výrobní zařízení
  • Zajištění neustálého zlepšování výrobních linek
  • Kontrola stavu výrobních linek
  • Podílení se na zavádění strojů do výroby
  • Řešení reklamací

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s řízením technologického týmu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní systém
  • Kafeterii
  • Lokalita: Praha-východ
  • Datum nástupu: IHNED

Mzda: 75 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství