Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader s okem pro detail a angličtinou na jazyku - Kladno

referenční číslo: 42387 | aktuálnost: 28.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Čeká na tebe práce v příjemném, až rodinném prostředí úzce spojeného kolektivu, v jednosměnném provozu od pondělí do pátku. K doplnění našeho týmu hledáme Team Leadera nebo Team Leaderku na správném místě.
Čeká tě vedení týmu, kterému budeš přidělovat práci a zajišťovat jim správné podmínky pro splnění každodenních úkolů Budeš své lidi zaučovat, rozvíjet, motivovat a dávat jim zpětnou vazbu, a také budeš komunikovat s uchazeči o práci Dále na tebe čeká nastavování a zlepšování procesů pro lepší chod práce, připravování pracovních postupů, a hlídání jejich dodržování s ohledem na kvalitu Budeš spolupracovat s dalšími vedoucími a koordinovat svůj tým, tak aby vše běželo tak jak má Budeš zpracovávat docházku, řešit dovolené, vyhodnocovat bonusy, a předávat lidem informace Také budeš reportovat vedení své výsledky Místo výkonu práce Kladno

Požadujeme

Máš alespoň 3 roky praxi s vedením týmu, máš organizační schopnosti, a víš že bezpečnost práce je základ Máš alespoň mírně pokročilou angličtinu Měl/a by jsi znát prostředí skladu, dokázat si věci pohlídat, vyřešit jakoukoliv situaci a jsi procesně orientovaný/á Počitač by ti neměl být cizí, a měl/a by jsi mít zkušenosti s nějakým ERP systémem Za počítačem strávíš zhruba polovinu své pracovní doby Je potřeba aby jsi měl/a zkušenosti s VZV nebudeš totiž jen sedět u počítače ale když bude potřeba tak pomůžeš i s vykládkou Umíš si u lidí získat respekt, ví že když ty něco řekneš tak to platí, a umíš to správně zargumentovat Měl/a by jsi být férový, a umět s lidmi vycházet Spolupracoval/a jsi s HR na docházce, při pohovorech, a máš aktivní zkušenosti se zaučováním lidí Byl/a jsi zodpovědný/á za dodržování bezpečnosti na pracovišti a umíš tyto pravidla vysvětlit ostatním Jsi zodpovědný, proaktivní, a nečekáš až tě někdo zaúkoluje

Nabízíme

Práci v jednosměnném provozu bez zbytečných přesčasů od pondělí do pátku 7:00 - 15:30, záleží nám na vašem work/life balance Menší stabilní firma (cca 80 zaměstnanců i kancelářských) Nástup do kmene společnosti Pracovní prostředí v krásné, nové budově na Kladně, pohodlné pracovní oblečení a přátelský kolektiv 25 dní dovolené Podíl ze zisku Občerstvení na pracovišti zdarma (včetně ovoce) Kvalitní oběd za 41kč, možnost si koupit oběd domů Multisport kartu Příspěvek na penzijko v hodnotě cca 800Kč/měsíčně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl