Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový inženýr pro NFC Ostrava

referenční číslo: 42587 | aktuálnost: 03.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vývojem v oblasti elektro a chtěli byste se posunout k systémovému inženýrství? Chcete zastřešovat a koordinovat vývoj po mechanické a elektronické SW části? Bez problémů se domluvíte anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní technologická společnost s moderním R&D hledá posilu do svého týmu na pozici:

SYSTÉMOVÝ INŽENÝR pro NFC Ostrava

Náplň práce

  • koordinování nadnárodních projektů v oblasti SW vývoje senzorů
  • nastavování požadavků pro vývojový tým, který se zaměřuje na práci v SW C/C++ nebo Python
  • dohled nad celým vývojovým procesem SW pro bezkontaktní senzory
  • koordinování jednotlivých kroků skrze mechanický, elektronický a SW vývoj
  • komunikace se zákazníky o stavu vývoje SW
  • spolupráce s testery a koordinace přípravy testovacích zařízení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti elektro nebo IT
  • Dřívější zkušenosti s vývojem SW
  • Pokročilou znalost anglického jazyku (spolupráce na nadnárodních projektech, denní komunikace)

Nabízíme

  • Moderní a zároveň neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Multisport kartu
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika