Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč/Zámečník 1 směna

referenční číslo: 43971 | aktuálnost: 28.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do pohodové rodinné společnosti se 40 zaměstnanci hledáme nové kolegy na pozic Svářeč/Zámečník na jednu směnu.
Příprava a výroba podélníků přípojných vozidel Sestavení rámů a nástaveb přípojných vozidel a dalších ocelových konstrukcí dle předané výrobní dokumentace Svařování rámů a ocelových konstrukcí dle obecných norem v oboru a vnitropodnikových předpisů Vykonávání přípravných prací pro výrobu: soustružení, vrtání, řezání, broušení, pálení Příprava menších a speciálních dílů pro přípojná vozidla Rovnání hotových rámů a jednotlivých dílů plazmou a indukcí Zpracování servisních zakázek: oprava rámů, výztuhy, sváry apod. Finální montáž a osazení komponent přívěsů a návěsů.

Požadujeme

vzdělání technického směru zkušenosti se svařováním nebo zámečnickými pracemi spolehlivost

Nabízíme

pracovní smlouva na dobu neurčitou pracovní doba Po-Pá, 6:00-14:40 + placené přesčasy 22 dní dovolené měsíční odměny stanovené jako % ze základní mzdy: stanovené dle dodržení plánu výroby, docházky, kvality a celofiremních cílů příspěvek na obědy ve výši 50% ceny, stravování ve firemní jídelně pracovní oblečení vč. praní a obuv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 29 500 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl