Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč TIG - Žatec

referenční číslo: 41051 | aktuálnost: 04.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Svařování ručním TIG Oprava prasklin, závitových vložek, výměna poškozených komponentů Příprava dílů před svařováním, svařování včetně finální úpravy svarů a kontroly penetrační kapalinou Angažovat se v dodržování a zlepšování pravidel bezpečnosti práce Vykonávat ostatní podpůrné práce podle potřeby výroby.

Požadujeme

Svářečský průkaz metodou TIG ZK 141 výhodou, znalost svařování metodou TIG podmínkou Zkušenosti se svařováním litiny výhodou. Znalost technické dokumentace. Samostatnost a zručnost. Všechno ostatní, co pro svou práci potřebujete znát, vás naučíme a zaškolíme

Nabízíme

Zajímavá různorodá náplň práce Bonusová struktura  5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování do mzdy Benefit karta – každý rok 13760 bodů do Cafeterie Multisport karta Životní a penzijní pojištění Jazykové kurzy zdarma  13. a 14. plat
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba