Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč na dvousměnný provoz (až 40 tisíc + prémie)

referenční číslo: 41986 | aktuálnost: 13.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte v kapse svářečák, dokážete číst technické výkresy a hledáte práci v Olomouci? Máme pro vás skvěle zaplacenou práci jen na ranní a odpolední směnu a k tomu štědrý bonusový systém. Pošlete nám životopis a přidejte se do našeho týmu.
svařování a broušení dílů  práce podle technických výkresů kontrola

Požadujeme

Platný svářečský průkaz Čtení technických výkresů Práce se základními měřidly

Nabízíme

Mzda až 40 tisíc (dle zkušeností) Bonusový systém 5 týdnů dovolené Stravenky + navíc příspěvky na obědy Příspěvek na dopravu Moderní čisté prostředí ve výrobě na okraji Olomouce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl