Typ nabídky

Minimální mzda

Svařeč, 2 směny, náborový příspěvek až 30.000,- Kč

referenční číslo: 42031 | aktuálnost: 15.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní a silné mezinárodní strojírenské společnosti se 100letou historií a velkým potenciálem do budoucna, hledáme svářeče CO2 nebo hliníkem.
svařovat CO2 nebo MIG/TIG pracovat s výkresovou dokumentací – svářecími návodkami rozměrovou samokontrolu – dle výkresu a pomocí základních měřidel spolupracovat na neustálém zlepšování výrobního procesu

Požadujeme

střední vzdělání strojního zaměření základní svářečský kurz (135 nebo 141) státní zkoušky FM1 135, FM1 141 (TIG) výhodou, praxe ve sváření min. 6 měsíců technické myšlení, manuální zručnost zodpovědnost, samostatnost a smysl pro pořádek ochota pracovat ve 2 směnném provozu Pokud nemáš aktuální platný svárečský průkaz, zajistíme.

Nabízíme

smlouvu na dobu neurčitou strukturované mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi nadstandardní příplatky, 13. plat dobře vybavenou svářecí dílnu příspěvek za ztížené pracovní prostředí možnost zvýšení kvalifikace plnou podporou Team leadera a supervizora výroby praní oděvů příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 2 Kč/km (mimo Olomouc) 5 týdnů dovolené příspěvek na oběd v závodní jídelně a stravenky (100 Kč) za odpolední směnu spoustu dalších benefitů nové a velmi pěkné pracovní prostředí s vybudovaným zázemím pro zaměstnance propracovaný systém zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění