Typ nabídky

Minimální mzda

Supplier quality specialist

referenční číslo: 39306 | aktuálnost: 06.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením kvality ve výrobní společnosti? Rádi byste měli na starosti dodavatelskou kvalitu výrobků? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

SUPPLIER QUALITY SPECIALIST

Náplň práce

  • Sledování a plánování kvality dodávaných dílů
  • Řízení a rozvoj dodavatelů
  • Kontrola nápravných opatření
  • Účast na auditech u dodavatelů
  • Denní komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme

  • Zkušenost z obdobné pozice
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (technické)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality (PPQP, FMEA, 5S, 5x WHY, 8D apod.)
  • Flexibilní přístup ke služebním cestám
  • Komunikativnost, pracovitost a samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Home-office
  • Balíček Benefit plus
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Jičín

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti