Typ nabídky

Minimální mzda

Supervizor výroby

referenční číslo: 44004 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do týmu světového lídra v oblasti technologií a inovací v automotive, jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Do našeho závodu v Mladé Boleslavi nyní hledáme nového kolegu na pozici Supervizora výroby.
Monitorování výrobních procesů a sledování kvality výrobků, aby byly splněny požadavky zákazníků Vedení a koordinace týmu zaměstnanců výroby v souladu s cíli společnosti a vysokými standardy kvality Implementace a dodržování norem a postupů výroby a bezpečnosti práce Rozvoj a motivace týmu zaměstnanců výroby a podpora osobního i profesního růstu Personální agenda týmu (docházka, směny, dovolené) Komunikace s manažery a supervizory z jiných směn

Požadujeme

Zkušenosti s vedením lidí Znalost výrobních procesů a postupů v automotive průmyslu Znalost nástrojů pro řízení kvality a snižování nákladů Schopnost pracovat pod tlakem a řídit více úkolů současně Silné komunikační schopnosti Alespoň mírně pokročilá angličtina

Nabízíme

Dynamické pracovní prostředí Možnost kariérního růstu v rámci společnosti Směnové příplatky Příspěvek na životní/penzijní pojištění Příspěvky do systému benefitů Cafeteria (např. příspěvek na dopravu) Příspěvek za senioritu Příspěvek na stravování Multisport karta za zvýhodněnou cenu Firemní tarif 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl