Typ nabídky

Minimální mzda

Supervisor elektro s angličtinou (45-50.000 Kč)

referenční číslo: 39503 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením lidí? Umíte komunikovat v angličtině? Máte elektro vzdělání? Tak to jste přesně náš člověk!!!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu SUPERVISOR ELEKTRO S ANGLIČTINOU (45-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a organizace oddělení výroby rozvaděčů a kabelových svazků
  • Zodpovědnost za malý tým lidí
  • Kontrola výstupní kvality a testování
  • Zvyšování efektivity
  • Reporting
  • Spolupráce napříč celou firmou

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Praxi na obdobní pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat s podřízenými pracovníky a jejich motivací k práci

Nabízíme

  • Zajímavou práci v úspěšné zahraniční společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Denní využití angličtiny
  • Služební cesty do zahraničí
  • Lokalitu: Kadaň

Mzda: 55 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl