Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník výrobní linky

referenční číslo: 42197 | aktuálnost: 03.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vyučení v technickém oboru (strojírenství, zemědělství atd.)? Hledáte samostatnou práci v moderním provozu? Vyhovuje Vám 3 směnný režim a volné víkendy? Pro plně automatizovanou výrobu krmných směsí hledám obsluhu/strojníka výrobní linky! Náplň práce: obsluha automatizovaného provozu dohled nad výrobní linkou ve velíně řešení poruch a problémů doplňování materiálu pro výrobu

Požadujeme

SOU technického zaměření praxe v obsluze výrobních nebo zemědělských strojů či linek praxe s VZV samostatnost a pečlivost zodpovědný přístup k práci ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

práci ve stabilním odvětví pravidelnou mzdu dle Vašich zkušeností (nástup 28 - 31.000Kč hrubého) 5 týdnů dovolené stravenkový paušál do výplaty příspěvek na penzijko při dojíždění nad 20km příspěvek na dopravu   Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete životopis přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Zemědělství, lesnictví