Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník/seřizovač výrobní linky, velmi dobré platové podmínky

referenční číslo: 42022 | aktuálnost: 14.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která je světovým lídrem v oblasti papírových obalů, hledáme šikovného Strojníka/seřizovače.
nastavení a obsluha stroje odpovědnost za výrobní proces na konkrétním stroji koordinace a dohled nad operátory stroje podílení se na údržbě stroje

Požadujeme

fyzická zdatnost, manuální zručnost SŠ/ SOU vzdělání technického směru výhodou zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost pracovitost, pečlivost, vysoká kvalita práce smysl pro týmovou práci schopnost efektivní komunikace ochota učit se novým věcem všestranné schopnosti pracovat na více technologiích zájem o práci na 3 směny orientace v technických výkresech výhodou

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení, výkonové odměny, roční odměna 25 dní dovolené příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní pojištění dotované obědy příjemné pracovní prostředí a kolektiv příležitost pro další profesní i osobní rozvoj výbornou dopravní dostupnost spoustu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění