Typ nabídky

Minimální mzda

Strojník (27-32.000 Kč)

referenční číslo: 39515 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kandidáty na pozici Strojník-Seřizovač! Pro absolventy zaručuje odborné zaučení v zajímavém a stále rozvíjejícím oboru! Ty zkušenější se mohou podílet na návrzích nových materiálů a postupů! Pokud máte zájem zašlete nám Váš životopis!!!

Mezinárodní společnost hledá šikuly na pozici: STROJNÍK (27-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
  • Seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
  • Podílení se na zkoušení nových materiálů a postupů
  • Řešení a odstraňování technických problémů

Požadujeme

  • Vzdělání technického typu
  • Praxi z výroby výhodou
  • Zkušenosti s drobným seřizováním strojů
  • Znalost technické dokumentace
  • Chuť pracovat na směny

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP s dlouhodobou perspektivou
  • Zajímavou a pestrou práci
  • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • Profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění atd.
  • Možnost nástupu IHNED

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba