Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní konstruktér/ka (Plzeň)

referenční číslo: 40610 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Zajímala by vás práce v oblasti 3D konstruování a domluvíte se německy nebo anglicky?
Hledáte práci přímo v Plzni?  Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás!
Projektování pomocí AutoCadu a SolidEdge   Správa změn v programu SAP  Spolupráce a komunikace s kolegy ze zahraničí (občasné služební cesty)  Práce ve stabilním týmu konstruktérů

Požadujeme

Zkušenost s konstrukčním 3D systémem (SolidEdge, SolidWorks apod.)  Středně pokročilá znalost anglického/německého jazyka (budete komunikovat s kolegy ze zahraničí)  Dobré komunikační dovednosti, týmový hráč  SAP výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc   Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)  Možnost práce na Home Office  Nové moderní pracovní prostředí  Profesní i osobnostní vzdělávání   Závodní stravování/stravenky  Prémie/bonusy ke mzdě   Příspěvek na penzijní pojištění  Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl