Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní konstruktér do Šumperka (až 40 tis.)

referenční číslo: 41946 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s konstruováním v Inventoru? Pojďte k nám dělat strojního konstruktéra a užijte si pohodový kolektiv, benefity a odměny ke mzdě. Sídlíme na kraji Šumperku a rádi vás u nás přivítáme.
Budete konstruovat strojní části v 3D software Občas provedete základní výpočty (průtoky apod.) Budete spolupracovat s kolegy z konstrukčního týmu

Požadujeme

Praxe v konstrukci alespoň 1 rok Zkušenost s tvorbou 3D výkresů  Týmový duch a schopnost spolupracovat na projektu

Nabízíme

Mzda až 40 tisíc  Bonusová složka ke mzdě Po 1/2 roce prémie Stravenky  Příspěky na penzijní pojištění Kariérní růst Stabilní menší firma s rodinnou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl