Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický/á nákupčí - automotive (55-70.000 Kč)

referenční číslo: 43877 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného strategického nákupčího s pozadím v oblasti automotive!

Jsi ambiciózní, komunikativní a chceš přispět k rozvoji naší společnosti? Máš zkušenosti v oboru a chceš je zúročit ve stabilní, nadnárodní společnosti? Super!

Pošli nám svůj životopis a buď:

STRATEGICKÝ/Á NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE (55-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Účast na procesu ověřování a posuzování nových dodavatelů a produktů
  • Spolupráce s oddělením kvality při uzavírání dodavatelských smluv
  • Hledání nových, adekvátních dodavatelů služeb, materiálů a výrobků
  • Podpora rozvoje současných dodavatelů
  • Časté služební cesty

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti strategického nákupu, ideálně automotive
  • Vzdělání v technickém, nebo obchodním oboru
  • Vynikající komunikační schopnosti a znalost současného trhu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Ochotu trávit velkou část času na služebních cestách

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na kulturu
  • Příspěvek na ŽP/PP
  • Zvýhodněné podmínky u mobilního operátora
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu / svozový autobus
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup