Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební technik/technička

referenční číslo: 1621422949 | aktuálnost: 09.07.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, inovativní společnost, která se zaměřuje na sanace a rekonstrukce zateplených fasád hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici Stavební technik/technička.

Náplň práce:

  • příprava zakázek
  • zodpovědnost za svěřenou část realizovaného díla, včetně koordinace všech účastníků, zajišťování plynulé realizace díla, tj. odstraňování řas a plísní na fasádách bytových domů
  • vedení a koordinace postupu realizace včetně řízení subdodávek, komunikace s investorem
  • zodpovědnost za soulad prováděných prací s montážními předpisy, postupy a ostatními technickými normami
  • kontrola dodržování ISO, BOZP, PO, ekologie a odpadového hospodářství
  • zodpovědnost za pořádek na pracovišti a na staveništi
  • vedení stavebního deníku
  • kontrola kvality a jakosti prováděných prací
  • komunikace s dodavateli a subdodávkami

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního směru (výhodou)
  • praxi alespoň v obdobné pozici (výhodou)
  • orientaci na stavebním trhu, komunikační schopnosti
  • ŘP skupiny B
  • znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • schopnost řídit a vést pracovní kolektiv
  • flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • vstupní zaškolení, kancelář, osobní přístup
  • služební automobil
  • služební telefon
  • motivační platové podmínky
  • stabilní pracovní prostředí s možností seberealizace a osobního rozvoje
  • pracoviště v Praze 8 – Dolní Chabry

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: stavbyvedoucí, technik ve stavebnictví, stavební dozor, přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení