Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební dělník Praha (30.000 Kč)

referenční číslo: 37917 | aktuálnost: 20.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte stabilní zaměstnání a různorodou práci? Rádi pracujete ve skupině na čerstvém vzduchu?

Pak neváhejte a zašlete nám váš životopis!

Stabilní česká společnost hledá pracovníky do týmu na pozici:

STAVEBNÍ DĚLNÍK Praha (30.000 Kč)

Náplň práce

  • ruční dokopávky při opravách vodovodních potrubí a kanalizací
  • nakládka a bourání asfaltových koberců

Požadujeme

  • alespoň základní vzdělání
  • praxe na stavbě - výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • práci ve všední dny
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterii
  • stravenky (v hodnotě 120 Kč)
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • datum nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Zemědělství, lesnictví