Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - Ústí nad Labem. Možnost ubytování.

referenční číslo: 41148 | aktuálnost: 21.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené a stabilní stavební společnost s dlouholetou historií, která se zabývá mostními, železničními, bytovými i pozemními stavbami, hledáme kandidáty na pozici stavbyvedoucího.
Řízení stavby v místě projektu Kontrola provedené práce od subdodavatelů Odpovědnost za kvalitu prováděných prací   Dodržení harmonogramu realizace projektů Práce s technickou dokumentací  Kontrola a dodržování BOZP  Spolupráce s technickým dozorem investora

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání stavebního směru   Zkušenost na obdobné pozici podmínkou Schopnost číst a orientovat se v techické dokumentaci Spolehlivost, loajálnost

Nabízíme

Zajímavou mzdu - dle zkušeností Roční prémie   Týden dovolené navíc  Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč/den  Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíčně  Propracovaný školící systému Možnost výuky německého jazyka v rámci pracovní doby   Každoroční zvyšování mezd  Práce ve stabilní firmě s přátelskou atmosférou  Možnost ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura