Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí TZB

referenční číslo: 36547 | aktuálnost: 12.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený stavbyvedoucí v oblasti TZB? Líbí se Vám představa spojení korporátu co do velikosti projektů, a rodinné firmy co do komunikace? Chcete se podílet na zakázkách po celé ČR?

Pak se nám co nejdříve ozvěte!

Mezinárodní dodavatel průmyslových staveb hledá do svého týmu posilu na stavební zakázky po celé ČR na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ TZB

Náplň práce

  • Projekty převážně Karlovarsko
  • Realizace stavby
  • Účast na výběrových řízení zhotovitelů a jejich následná koordinace
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Účast na přípravě stavební zakázky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební, strojní - výhodou TZB
  • Praxi alespoň z 1 stavby na obdobné pozici
  • Zkušenost se stavbou průmyslových hal, logistických centrem, administrativních kolpexů apod.
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Anglický jazyk výhodou
  • Autorizaca ČKAIT výhodou
  • Vyhláška 50/78 výhodou
  • Znalost MS Office, Autocad výhodou
  • Ochotu cestovat po celé ČR
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo určitou po dobu trvání konkrétního projektu
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon a notebook

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura