Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - Liberec (45-65.000 Kč)

referenční číslo: 36374 | aktuálnost: 19.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený Stavbyvedoucí, rád organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Máte zkušenosti s velkými stavbami? Chcete pracovat v nadnárodní a stabilní společnosti? Tak neváhejte a zašlete mi své CV ještě dnes!

Stavebně inženýrská společnost nyní hledá do svého týmu posilu na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ - Liberec (45-65.000 Kč)

Náplň práce

  • samostatné řízení svěřené části stavby
  • spolupráce při vytváření harmonogramu stavby
  • podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinace
  • řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek
  • řízení BOZP a kontrola dodržení předpisů na stavbě

Požadujeme

  • vzdělání v oboru stavebnictví
  • praxi na pozici stavbyvedoucího
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalost příslušné legislativy
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz Sk. B
  • znalost BIM výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick day
  • Mimořádné bonusy po dokončení stavby
  • Služební automobil
  • Podporu při získání autorizace
  • Jazykové kurzy, profesní školení
  • Občerstvení na pracovišti, stravenky
  • Ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • Firemní akce
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Liberec

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura