Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - junior

referenční číslo: 1605954853 | aktuálnost: 17.12.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náš klient je komplexním dodavatelem v oblasti dopravního značení a bezpečnosti provozu.

Hlavní činností je údržba silnic, realizace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, instalace svislého dopravního značení, aplikace protismykových a protinámrazových systémů, dodávky veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací...

Hledá kolegyni/kolegu na pozici Stavbyvedoucí - JUNIOR.

Náplň práce:

  • Organizace práce pro svěřené zaměstnance v rámci přidělených zakázek včetně přípravy a podkladů pro fakturaci
  • Organizuje práci například při stavbě silnice v rámci dopravního značení, dále výměny svislého dopravního značení, výkopových patek, stavby plotů, stavby svodidel a zajištění vodorovného dopravního značení
  • Komunikace s příslušnými kontakty od zadavatelů zakázek
  • Řešení operativních úkolů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Základní čtení výkresové dokumentace
  • Praxe s vedením stavební či montážní party
  • Logické přemýšlení a uvažování
  • Flexibilitu
  • Schopnost řešit nenadálé situace a operativní změny provozu
  • Znalost středočeského kraje výhodou
  • Důslednost v řešení problémů

Nabízíme:

  • Stabilitu a zázemí silné společnosti
  • Stabilitu práce v nestabilní době
  • Výborné mzdové ohodnocení (50 000 – 70 000 Kč)
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Berounsko

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Beroun,

Region: Středočeský kraj

Obor: Reality

Profese: stavbyvedoucí, mistr, stavební dozor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook