Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí

referenční číslo: 11-5-400392 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Praxi v oblasti stavebnictví? Pro českou společnost s nadnárodní působností hledáme kolegu na pozici stavbyvedoucí pro oblast pozemních a dopravních staveb.

Co budete mít na pozici STAVBYVEDOUCÍ na starosti?

- řízení stavebních prací
- tvorbu technologických postupů
- koordinaci jednotlivých dodávek
- kontrolu prováděných prací subdodavatelů
- dodržování smluvních termínů a podmínek
- vyhodnocování harmonogramu stavby

Požadujeme

– min. SŠ vzdělání se stavebním zaměřením
– pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví
– orientace v technické dokumentaci
- znalost práce s MS Office

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- odměny/bonusy
- příspěvek na stravování paušálem
- příspěvek na penzijní pojištění
- Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky)
- slevy u obchodníků, zvýhodněné tarify
- firemní akce (vánoční, podzimní, sportovní)
- možnost profesního rozvoje
- jazykové kurzy

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní