Typ nabídky

Minimální mzda

Správce objektu v Městských divadlech pražských

referenční číslo: 6407926b2993d90d96096d53 | aktuálnost: 08.04.2023

Městská divadla pražská

Jste samostatní, zodpovědní, komunikativní a máte zkušenost se správou budov? Pak hledáme právě Vás – kolegyni či kolegu na pozici SPRÁVCE OBJEKTU. Nabízíme práci v zavedené kulturní organizaci na částečný úvazek.

Náplň práce

  • dohled nad úklidovými činnostmi ve spravovaných objektech
  • plánování a kontrola stavebních a dalších úprav a oprav ve spravovaných objektech
  • objednávání revizí, údržbových a opravářských prací u odborných firem, přebírání výsledků jejich práce
  • správa a evidence klíčového hospodářství
  • koordinace služeb souvisejících s provozem svěřeného objektu a jeho okolí
  • provádění odečtu stavu elektroměrů, vodoměrů a dalších hlavních měřičů spotřeby, jejich vyúčtování a evidence pro zřizovatele
  • komunikace se subjekty poskytujícími pronájmy nebytových prostor pro MDP
  • vedení skladu kancelářských a hygienických potřeb (evidence, objednávky, příjmy, výdeje, inventury, hledání nových dodavatelů)
  • drobné nákupy pro provoz divadel

Požadujeme

·         minimálně SŠ vzdělání

·         dobrá znalost práce s PC – zejména Word, Excel

·         zkušenost se správou budov včetně energetického hospodářství

·         zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost

·         pracovní zkušenost v příspěvkové nebo větší kulturní organizaci výhodou

Nabízíme

·         částečný úvazek

·         pracoviště v centru Prahy

·         pružnou pracovní dobu

·         5 týdnů dovolené

·         zaměstnanecké benefity: stravenky, MultiSport karta, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření, zvýhodněné vstupenky do divadla

·         stabilní zázemí respektované kulturní organizace

·         platové ohodnocení s přihlédnutím k délce praxe a dosaženému vzdělání

·         nástup nejlépe duben/květen 2023

Mzda: 220 - 250 Kč / hodinu (17 600 - 32 500 Kč / měsíc)

Místo pracoviště: V jámě 699/1, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Administrativa, Energetika, Státní, veřejná správa

Profese: administrativní pracovník, správce objektu

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - s docházením