Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista životního prostředí

referenční číslo: 43523 | aktuálnost: 21.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na pozici specialisty životního přostředí, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost dodává své výrobky českým i zahraničním klientům v oblasti strojírenství a automotive. Místo výkonu práce: Nový Bydžov
zajišťování procesů pro ochranu životního prostředí (OŽP) a řízení a plánování činností souvisejících s ochranou životního prostředí v provozech tvorba, udržování, řízení a zlepšování systému dle ISO 14001 (EMS) a souvisejících předpisů kontrola a analytická činnost v oblasti EMS a ochrany životního prostředí iniciace a vedení při odstraňování neshod a analyzování příčin vedení interních auditů, preventivních prohlídek pracovišť, prověrek, sledování nápravných opatření. komunikace s úřady a organizacemi a zainteresovanými stranami v oblasti ochrany životního prostředí zajišťuje soulad činností organizace s platnou legislativou České Republiky v oblasti Ochrany životního prostředí

Požadujeme

AJ: aktivně slovem písmem znalost ISO 14001 znalost 8D - A3 report

Nabízíme

5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba odměny ke mzdě stravenky příspěvek na penzijní pojištění narozeninové poukázky jazykové vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie