Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista výrobní digitalizace

referenční číslo: 41550 | aktuálnost: 04.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

správa a vývoj výrobního databázového systému podpora implementace nového výrobního softwaru (Ignition) propojení sběru dat s výrobními linkami a ostatními systémy (SAP, Azure) rozvoj digitalizace výrobního závodu v souladu s principy Industry 4.0 výrobní a procesní analýzy, návrhy na zlepšení stávajících procesů nastavování BOMs práce s master daty

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického/IT směru pokročilá znalost práce s PC – MS Excel, Html5, CSS3, PHP7, JavaScript, Jquery, MySQL, znalost výrobních SW výhodou praxe na obdobné pozici výhodou analytické a logické myšlení proaktivní přístup, schopnost samostatné práce týmový hráč, dobré komunikační schopnosti znalost AJ na úrovni B1

Nabízíme

Práci na zajímavých projektech v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti Přátelské pracovní prostředí Podporu při vzdělávání a rozvoji 5 týdnů dovolené Půlroční bonusy Zvýhodněné stravování z Cafeterii na volnočasové aktivity Flexibilní pracovní dobu Akce pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby