Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista SAP (60-100.000 Kč)

referenční číslo: 39849 | aktuálnost: 07.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás práce se systémem SAP? Znáte různé moduly? Baví vás zlepšování procesů, návrhy na inovace a jejich realizace? Máte pokročilou angličtinu a chcete ji využívat na denní bázi? Pošlete nám váš životopis na pozici SPECIALISTA SAP (60-100.000 Kč)!

Náplň práce

  • Analýzy systému SAP aplikací a programů
  • Zajištění údržby a chodu systému SAP
  • Vývoj a optimalizace
  • Implementace novinek a změn
  • Technická dokumentace
  • Spolupráce s interními a externími firmami
  • Podpora uživatelů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ odborné (informatika ideál)
  • Praxi 2 roky (SAP ideál)
  • Všeobecný přehled v oblasti ICT
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost ABAP/ABAP OO
  • Znalost: SAP ALE/IDOCs, SAP S/4, IBM Sterling Integrator (výhodou)

Nabízíme

  • Moderní technologie
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou 25 dní
  • Příspěvky na stravné, připojištění, kulturu, wellness, fitness
  • Pracoviště: Pardubice

Mzda: 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj