Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro správu CISCO a HP sítí

referenční číslo: 1615789222 | aktuálnost: 28.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která dodává komplexní řešení IT infrastruktury, hledáme vhodné kandidáty pro návrh a správu u zákazníků v oblasti Networking, Security, Wireless na pozici Specialista pro správu CISCO a HP sítí

Náplň práce:

  • Menší společnost, proto je pozice různorodá a zahrnuje práci od designu, přes implementaci u zákazníka až pro 1st/2nd level support
  • Portfolio je orientováno na HPE/ARUBA, CISCO, FORTINET, FLOWMON se zaměřením na routing/switching, datacentra, firewally, bezpečnost a management sítě
  • Zákazníci jsou od malých a středních firem až po holdingové společnosti a státní správu

Požadavky:

  • Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky - oblasti sítí a bezpečnosti a zběhlost v základních konfiguracích a troubleshootingu na zařízení výše uvedených vendorů (minimálním požadavkem je dobrá znalost konfiguračního prostředí alespoň jednoho výrobce)
  • Pozice je vhodná také pro absolventy SŠ nebo VŠ - min. praxe při studiu v této problematice
  • Samostatnost, orientace v problematice síťových protokolů, schopnost samostatně řešit problémy u zákazníků a navrhovat řešení
  • Řidičský průkaz sk. „B“

Nabídka:

  • Různorodá práce v malé společnosti na HPP
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • 13. plat, vlastní kancelář a také částečný HO
  • Možnost odborného růstu - školení a certifikace v oblasti síťových technologií a bezpečnosti
  • Zdokonalování jazykových schopností (přímo v budově, sídlí jazyková škola)
  • Standardní pracovní vybavení (notebook, služební telefon)
  • Pracovní doba 38 hodin týdně (PO-ČT 8,5 hodiny a PÁ pouze 4 hodiny)
  • Možnost mít 5 týdnů dovolené a 5 sick days/1 rok
  • Místo výkonu práce Praha 4 - Lhotka

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, 13. plat