Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro ochranu osobních údajů

referenční číslo: 41926 | aktuálnost: 11.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou pracovní pozici, ve které byste se mohli rozvíjet, využili znalost anglického jazyka, své komunikační schopnosti a máte povědomí o platné legislativě GDPR? Jste to právě VY, koho hledáme!
Práce v týmu na mezinárodní úrovni, angličtinu využijete na denní bázi, jak slovem, tak písmem.  Orientace v platné legislativě GDPR a celkově znalost oblasti ochrany osobních údajů. Práce v této oblasti bude Vaší denní náplní. Máte znalosti z oblasti národních i evropských postupů na ochranu osobních údajů? Čtěte dále.   Informování, poradenství a komunikace ohledně dodržování příslušných údajů a předpisů.  Zodpovědnost za svěřené projekty, jejich analýza a hodnocení.  Podílení se na tvorbě interních směrnic.   Aktivní podílení se na zlepšování procesů.  Vyřizování dotazů a informování v oblasti ochrany osobních údajů.

Požadujeme

Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem) - budete pracovat a komunikovat v mezinárodním týmu.  Znalost platné legislativy v oblasti ochrany osobních údajů, jak na národní úrovni, tak evropské - toto odvětví a problematika bude Vaší prioritní náplní práce.  Velkou výhodou je orientace v sektoru finančnictví a pojišťovnictví.  Zodpovědnost, loajalita, bezúhonnost.

Nabízíme

Možnost pracovat v dynamickém moderním pracovním prostředí a za svou práci být náležitě odměněni.  Home office jako pevnou součást pracovní doby.  Práce v mezinárodním týmu.  Možnost kariérního růstu.  Pracovní prostředí s otevřenou, inovativní a mezinárodní firemní kulturou.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Justice, právo, legislativa