Typ nabídky

Minimální mzda

HR Specialista / Specialista vzdělávání - bez nutnosti AJ

referenční číslo: 44156 | aktuálnost: 24.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, která je jedním z nejvýznamnějších českých průmyslových podniků, zajišťující především přepravu, skladování a prodej ropných produktů, hledám specialistu, který bude mít na starosti zajištění odborného i povinného vzdělávání a školení pro nové i stávající zaměstnance.
odpovědnost za zajištění vzdělávání (periodické, rozvojové a jazykové) a rozvoj zaměstnanců zajišťovat pro zaměstnance budete zákonná školení (bezpečnost, svářečský kurz, elektro, hasičské), ale i další odborné nebo manažerské tvorba a aktualizace koncepce vzdělávání a rozvoje zaměstnanců tvorba a sledování plánu vzdělávání, reporting vybraných nákladů komunikace s externími dodavateli i interním zákazníkem odpovědnost za projekty, navázané na granty zastřešení spolupráce se školami, účast na akcích pro studenty, rozvoj náborových aktivit absolventů spolupráce na projektech napříč HR

Požadujeme

praxe na podobné pozici min. 2 roky podmínkou (ideálně praxe v chemické, průmyslové nebo výrobní společnosti) silné organizační a komunikační schopnosti samostatnost i schopnost týmové práce, pečlivost, organizovanost uživatelskou znalost MS Office (především Excelu - kontingenční tabulky, Svyhledat atp.) řidičský průkaz sk. B výhodou Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme

25 dnů dovolené 2 dny Sick Days stravenky 150Kč/den Cafeteria až 13 000Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další) příspěvek na penzijní připojištění 2 000Kč/měsíc příspěvek 1 500Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli zvýhodněné ceny paliva možnost Home Office 1x týdně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR