Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista péče o zákazníka - od 40.000 KČ

referenční číslo: 43283 | aktuálnost: 31.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi komunikativní, vstřícný a opravdu ti záleží na spokojené, zpětné vazbě, za tvoji práci? Dokážeš řešit tuto problematiku v anglickém jazyce, máš již praxi z výrobní společnosti, třeba v oblasti kvality a technické zádrhely tě motivují k hledání řešení?
Pak mi zašli svůj životopis nebo zavolej, protože hledáme právě tebe!

Náplň práce

  • Pravidelná komunikace se svěřeným okruhem zákazníků
  • Aktualizace jejich potřeb a požadavků
  • Řešení případných reklamací, zajištění nápravných opatření a vedení příslušné evidence
  • Komunikace napříč odděleními firmy včetně zahraničních, sesterských společností
  • Vykomunikování všech potřeb ve společnosti vedoucí ke spokojenosti zákazníka
  • Prezentace prototypů
  • Příprava auditů
  • Reporty přímým nadřízeným

Požadujeme

  • Min. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • Může být vyváženo praxí z výrobní společnosti v oblasti kvality
  • Orientace a užití nástrojů kvality v automotive
  • Analytické a technické myšlení
  • Časová flexibilita, organizační a velice dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní práce na PC a jeho programech
  • Aj - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Příjemné, prezenční vystupování a prozákaznická orientace
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat 40.000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Prémie a příspěvky
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Místo výkonu: Písek

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Služby, osobní služby, au-pair