Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Specialista nákupu s AJ - atraktivní mzda!

referenční číslo: 48580 | aktuálnost: 20.10.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Specialista nákupu s AJ - atraktivní mzda!

Náplň práce

Do společnosti hledáme nové pracovníky, kteří jsou zkušení v oboru nákupu. Pokud vás tato příležitost zaujala a nákup je oblastí, kterou vášnivě sdílíte, zašli nám životopis a staň se součástí přátelského týmu!
Práce s interním systémem Provoz výběrových řízení pro materiálové dodávky do výroby Řešení reklamací Příprava dat pro výrobní plánování Objednávání materiálů

Požadujeme

SŠ/VŠ Komunikativní angličtina Řidičský průkaz sk. B Znalost MS Office Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a obchodní nadšení

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba (7,5 hodinová směna) s možností nastavení rozvrhu podle vašich potřeb Stravenkový paušál 2 sick days 5 týdnů dovolené Cafeteria systém pro individuální výběr benefitů dle vašich preferencí Kvartální odměny za dosažení výsledků Příspěvky na penzijní připojištění pro vaši finanční stabilitu Zvýhodněný telefonní tarif, který může využívat i vaše rodina Zdarma káva nebo čaj pro povzbuzení během pracovního dne Zajištěné parkování včetně možnosti parkování vašeho vlastního vozu Výborná dostupnost do zaměstnání (veřejná doprava, auto)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek