Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista nákupu (40.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 35801 | aktuálnost: 20.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu a můžete nabídnout alespoň minimální zkušenosti z oblasti nákupu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni?

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme novou posilu, tak neváhejte, pošlete nám svůj životopis a nastartujte tak svou kariéru na pozici:

SPECIALISTA NÁKUPU (40.000 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce se stávajícími i novými dodavateli
  • Komunikace s obchodními zástupci a oddělením logistiky
  • Optimalizace úspor, dohled nad skladovými zásobami
  • Reporting, analýzy
  • Údržba dat v interním systému

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání (technického/ekonomického směru výhodou)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace se zahr. dodavateli)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilního zaměstnavatele mezinárodního formátu
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup