Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista montáže strojírenského zařízení - 2 směny OLOMOUC

referenční číslo: 41847 | aktuálnost: 10.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Práce je vhodná pro ty, kteří nad prací rádi přemýšlí a umí se orientovat ve výkresové dokumentaci, podle které montáž provádějí a finalizují.  Nečeká tě žádná pásová výroba, žádné stereotypy. Pojď se s námi posunout do finančně zajištěného zázemí se mzdou, která tě potěší a do čistých pracovních podmínek s moderními stroji.
montáž a seřízení strojírenských zařízení a systémů dle montážních instrukcí obsluha strojů  práce s výkresovou dokumentací a s návody práce na PC s interním systémem  2 směny

Požadujeme

  vzdělání ideálně technického zaměření zkušenost z výrobního prostředí znalost čtení výkresové dokumentace nutností manuální zručnost a zodpovědnost za svěřené úkoly a týmovou spolupráci

Nabízíme

  smlouvu na dobu neurčitou 2 směny velmi dobré mzdové ohodnocení  nadstandardní příplatky, 13. plat příspěvek na dopravu do zaměstnání  5 týdnů dovolené příspěvek na oběd v závodní jídelně a stravenky (100 Kč) za odpolední směnu a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba